İstanbul Ayakkabı ve Yan Sanayi İşletme Kooperatifinin 2019-2020 hesap yıllarına ait olağan genel kurul toplantısı, geçtiğimiz ay Yeni Ticaret Merkezi teras kat toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 

İstanbul Ayakkabı ve Yan Sanayi İşletme Kooperatifinin 2019-2020 hesap yıllarına ait olağan genel kurul toplantısı, Yeni Ticaret Merkezi teras kat toplantı salonunda gerçekleştirildi. Divan Başkanı Hakan Ataman, Kâtip Üye Murat Gürüz, Hasan Duman, Oy Sayım Memuru Abdülkadir Doğan, Harun Korkmaz olarak seçildi.

Genel kurulda geçmiş dönem faaliyetlerine ilişkin raporlar, konuşmalar ve sunumlar yapıldıktan sonra Denetim kurulu raporu ve bilanço gelir gider hesapları da okunarak müzakereye açıldı ve oylamaya geçildi. 2019 ve 2020 yıllarına ait raporlar ayrı ayrı üyeler tarafından oylandı raporlar oy birliği ile genel kurul onayını aldı. Ardından yeni dönem Yönetim Kurulu seçimleri yapıldı.

 

Yönetim kurulu asil üyeliklerine;

Murat Göl, Yusuf Aksu, Nusret Yalçın Şakir Kılcı, Rıdvan Tekinalp, İlhami Duman, Ahmet Duman

Yönetim kurulu yedek üyeliklerine;

Bayram Şireci, Âdem Kazancı, Ertan Bergen, Cem Teköz, Hasan Açıktepe, Harun Korkmaz, Muharrem Acer.

Denetim kurulu asil üyeliklerine;

Alaaddin Kaya, Ramazan Gök.

 

Denetim Kurulu yedek üyeliklerine;

Halit Dönmez, Bartu Pirinççi

 

İkitelli organize sanayi asil temsilciliğine Murat Göl, yedek temsilciliğine Nusret Yalçın seçildi. 

Genel kurulun sonunda Murat Göl hem iş değişikliği yapan hem de yer değişikliği yapan yönetim kurulunda birçok faydalı işler yapan Mehmet Kiraz’a bir plaket takdim etti.