Aymakoop Ayakkabı ve Yan Sanayi İşletme Kooperatifi 2022 yılı hesap yılına ait Olağan genel kurul toplantısı, Aymakoop Yeni Ticaret Merkezi teras katında yapıldı.

Aymakoop, olağan genel kurulunda görevde bulunan Başkanımız Murat Göl tek listeyle seçime girdi ve 2 yıllığına yeniden Aymakoop’un yönetim kurulu başkanı olarak görev aldı.

Yeni çalışma yılımızda gelir getirici projelere çalışacağız

Yeni çalışma yılında gelir getirici projelere çalışacaklarını söyleyen Murat GÖL genel kurulu değerlendirerek şunları söyledi. “Üyelerimize teşekkür ediyoruz Sağ olsunlar davetimize icabet ederek genel kurulumuzu onurlandırdılar. Herhalde Aymakoop için yaptıklarımızdan dolayı memnunlar ki aday çıkmadı. Bu sebeple üyelerimize layık olmak için aynı şekilde görevimize devam edeceğiz inşallah. Yeni çalışma dönemimizde de birtakım projelerimiz var. Onları hayata geçirmek için çalışacağız. Bunlar sitemize gelir getirici projeler. Ayrıca çevresel anlamda da dünyaya katkıda bulunacak projeler. Bu projelerle de umarız bir sonraki genel kurula kadar görev süremizi tamamlayacağız.

İşlerimizde inşallah herkesin kolaylıklar olur. Ekonomi olarak da güzel bir yıl geçiririz. Üyelerimizde zorlanmadan aidatlarını öderler. Umarız önümüzdeki yıl daha güler yüzlü daha her şeyin refaha ulaştığı şekilde bir araya gelebiliriz.